Privātmāju būvniecība

Mūsu kompānija piedāvā mūsdienīgu, kvalitatīvu un energoefektīvu māju celtniecību. Mēs palīdzēsim īstenot Jūsu sapņu mājas vīzīju. Nāciet pie mums jau ar gatavu projektu vai arī tikai ar ideju.

Piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru sākot ar projektēšanu un beidzot ar teritorijas ainavisko labiekārtošanu. Veicam konstruktīvos aprēķinus un celtniecības tāmju sastādīšanu.

Garantējam tehnisko uzraudzību un kontroli katrā būvniecības etapā.Izmantojam sertificētus, videi draudzīgus un ekoloģiskus materiālus un tehnoloģijas.

Laika gaitā namu būvniecības tradīcijas ievērojami mainījušās, mainījušās arī mūsu prasības pēc komforta un ērtībām. Ar mājas būvniecību mūsdienās mēs saprotam vairs netikai nesošo konstrukciju, jumta, sienu, grīdas un griestu montāžu, bet arī visu nepieciešamo komunikāciju (siltumapgādes sistēma, ūdensvads, kanalizācijas sistēma, ventilācijas sistēma, elektrības un vājstrāvas sistēmas, u.c.) izbūvi.

Par komunikāciju ierīkošanu tiek domāts kompleksi- ēkas projektēšanas stadijā, meklējot vienotus, konkrētajai vietai un situācijai piemērotākos risinājumus. Bieži vien no tā, cik prasmīgi un profesionāli projektētas un izbūvētas inženiertehniskās komunikācijas, būs atkarīga dzīves kvalitāte uzbūvētajā ēkā. Ekspluatācijas augstās izmaksas, apkopes sarežģītība, sistēmu bojājumi ir lietas, kas var sarūgtināt mājas iedzīvotājus pēc būvdarbu pabeigšanas, tāpēc mēs iesakām specialistu konsultācijas, kas palīdzēs orientēties tehnoloģisko iespēju jūrā un atrast sev un savam dzīvesveidam vispiemērotākos risinājumus.

Mēs tiecamies projektēt un būvēt mājas, kas izceļas ar savu energoefektivitāti un funkcionalitāti, labi iekļaujas infrastruktūrā un apvidus ainavā. Lielu vērību pievēršam tam, lai ēka atbilstu visām ekoloģiskajām prasībām: iespējami zems mājsaimniecības kaitīgo blakusproduktu daudzums, veselībai draudzīga vide telpās un zaļā atpūtas zona mājas pagalmā.

Veicam

 • Projektēšanas darbi un tehniskie aprēķini
 • Konsultācijas un tāmju sastādīšana
 • Projekta 3D vizualizācija
 • Būvlaukuma sagatavošana
 • Pamatu montāža
 • Nesošo konstrukciju un jumta montāža
 • Paneļu uzstādīšanas un mūrēšanas darbi
 • Logu, durvju un vārtu uzstādīšana
 • Telpu hidroizolācija
 • Grīdu betonēšana un ieklāšana
 • Pārsegumu montāža
 • Sienu un jumta siltināšana
 • Ventilācijas sistēmas montāža
 • Santehniskie darbi
 • Kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmas
 • Apkures sistēmas
 • Elektromontāža
 • Signalizācijas un ugunsdrošibas sistēmas
 • Visu veidu iekšdarbi (krāsošana, flīzēšana, reģipša konstrukcijas, parketa un lamināta ieklāšana, utt.)
 • Trepju iagatavošana un montāža
 • Iebūvētās mēbeles un virtuves mēbeles
 • Fasādes darbi
 • Lietus notekūdeņu sistēmas
 • Kanalizācijas notekūdeņu sistēmas
 • Žogu un vārtu montāža
 • Terašu un bērnu rotaļlaukumu būvniecība
 • Bruģakmens celiņi un laukumi

Mūsu firma piedāvā mūsdienīgu, kvalitatīvu un energoefektīvu māju celtniecību. Spējam nodrošināt visus būvniecības darbus sākot no pamatiem līdz atslēgu nodošanai. Mūsu arhitekti un celtniecības speciālisti būs priecīgi palīdzēt īstenot visas Jūsu vēlmes, kā arī, balstoties uz savu uzkrāto pieredzi, ieteikt veiksmīgākos risinājumus ēkas plānojuma ziņā, labākos, ekoloģiski tīrākos, un, protams, arī praktiskākos celtniecības materiālus. Tā kā dzīvojamās mājas karkasu ir iespējams būvēt ar dažādu tehnoloģiju palīdzību un no dažādiem materiāliem – ķieģeļa, koka, keramzītblokiem, monolīta dzelzbetona u.c., mūsu firmas speciālisti pilnībā ir apguvuši visas mūsdienu tehnoloģijas un celtniecības materiālus, kuri izmantojami dzīvjamo ēku celtniecībā. Ar lielāko prieku palīdzēsim Jums izvēlēties pašu optimālāko un ergonomiskāko projektu.

image54

Piedāvājam koka un koka karkasu māju būvniecibas pakalpojumus. Kopš seniem laikiem tas ir viens no būvniecības paveidiem, kas nodrošina dabisku un veselībai nekaitīgu dzīves vidi. Radītā ekoloģiskā vide, laba siltumizolācija, būvniecības ātrums, iespēja veikt būvniecību arī ziemas apstākļos, zemas būvniecības un pats galvenais ekspluatācijas izmaksas ir galvenās šo ēku priekšrocības. Šāda tipa māju mikroklimats ir dabisks un patīkams. Patlaban visā pasaulē koka karkasu māju celtniecība ir viens no populārākajiem būvniecības veidiem privāto māju sektorā. Pēc individuāliem projektiem izgatavojam un uzstādam koka karkasa mājas. Būvniecībā izmantojam visas jaunākās celtniecības tehnoloģijas, kas ļauj pielietot plašu arhitektūras un dizaina elementu kopumu. Mājas konstrukcija tiek veidota no vairākslāņu paneļiem uz koka rāmju karkasa, kas no ārpuses un iekšpuses apšūts ar plātnēm (OSB). Paneļu iekšējo telpu aizpilda bazalta siltinātājs, kas nodrošina nepieciešamu siltuma saglabāšanu, bet hidroizolācijas un tvaiku izolējoša membrāna, izlaižot mitrumu tikai vienā virzienā un nelaižot to pretējā virzienā, pasargā mājas konstrukciju un siltinātāju no mitruma, vienlaicīgi ļaujot mājai “elpot”. Šāda konstrukcija nodrošina mājai stabilus siltumregulācijas parametrus jebkurā gada laikā: lielo salu gadījumā šī māja ilgstoši saglabā siltumu: izslēdzot siltumapgādes sistēmu, temperatūrā mājā pazeminās vidēji par 2 grādiem diennakts laikā. Toties karstā laikā mājā ir vēsi un komfortabli.

image55

Piedāvājam arī mūra māju būvniecības pakalpojumus. Kaut arī pēdējos gadu desmitos aizvien populārākas kļūst koka un koka karkasa mājas, mūra mājas vēl joprojām saglabā nozīmīgu vietu savrupmāju būvniecības nozarē. Mūra mājas ir ilgmūžigas, izturīgas un drošas. Tās ekspluatēšanas laiks ir krietni vien ilgāku laiku par koka māju, turklāt tā nezaudēs savas vizuālās īpašības un tām piemīt krietni augstāka ugunsizturības pakāpe. Mūra celtnes pieļauj lielākas arhitektūras iespējas, kas izpaužas formu daudzveidībā un izteiksmībā, ļaujot realizēt vispārdrošākās dizaineru fantāzijas kā arī iespējama sienu apdares iespēju daudzveidība. Sienu apdarei var tikt izmantoti visdažādākie materiāli – apdares ķieģelis, flīzes no dažādas krāsas un faktūras dabīgiem vai mākslīgiem materiāliem; veidgreznojumi u. tml. Jāņem vērā, ka mūra māju būvniecība ir darbietilpīgs un laikietipīgs process, kā arī jārēķinās, ka mūra māja izmaksās dārgāk. Tehniskās īpašības tādas kā izturība un siltumpretestība ir atkarīgas no konkrētā mūrējamā materiāla. Pateicoties tam, ka strauji attīstās būvmateriālu ražošanas industrija, kļūst pieejami aizvien labāki būvniecības bloki. Būvniecībā izmantojam visdažādākos materiālus: gāzbetona, keramzītbetona, betona, keramikas, silikāta un pat putupolistirola blokus, ķieģeļus un akmeņus. Lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti piedāvājam trīsslāņu mūra sienu konstrukcijas. Īpašu uzmanību veltam ēkas hidroizolācijai un ventilācijai.

Sazināties ar mums

Jūsu ērtībai piedāvājam iespēju uzdot mums jautājumus vai nosūtīt cita veida ziņas, aizpildot šo formu.