Vispārējā būvniecība

Mūsu uzņēmums specializējas dzīvojamo daudz- dzīvokļu, privātmāju, municipālo, rūpniecības un komercobjektu renovācijā un celtniecībā; inženiertīklu, gāzesvadu, projektēšanā un izbūvē, kā arī infrastruktūras sakārtošanā un teritorijas apzaļumošanā.
Mēs esam plaša profila  kompānija un spējam nodrošināt līdz pat 90 % no  apjomiem, kas  nepieciešami izbūvējot objektu, tādējādi samazinot piesaistīto apakšuzņēmēju skaitu.
Ar lielu atbildības sajūtu attiecamies pret katru projektu un apkārtējo vidi, cenšoties būvdarbu laikā maksimāli samazināt ietekmi uz apkārtni. Garantējam tehnisko uzraudzību un kontroli katrā būvniecības etapā.
Nemitīgi pieaugošās prasības pret celtņu kvalitāti, atbilstību ekoloģiskajām prasībām un energoefektivitāti veicina mūsdienīgu risinājumu ieviešanu un jaunu būvniecības materiālu izmantošanu. AWL BŪVE, Pilnsabiedrība seko līdzi visām aktualitātēm un pārmaiņām, kas notiek būvniecības nozarē, nepārtraukti pilnveidojoties un apgūstot jaunas tehnoloģijas.

Piedāvājam kvalificētu speciālistu konsultācijas un optimālākos būvniecības risinājumus. Veicam konstruktīvos aprēķinus un celtniecības tāmju sastādīšanu. Pirms projekta uzsākšanas piedāvājam būvējamā objekta 3D vizualizācijas vai maketa izstrādi, kas ļauj klientam detalizēti aplūkot objektu pirms tā realizācijas. Piedāvājam kvalitatīvu projekta realizācijai nepieciešamo celtniecības materiālu piegādi no Eiropas būvmateriālu vairumtirgotājiem.

image27_big

Veicam

 • Projektēšanas darbi.
 • Tehniskie aprēķini un konsultācijas.
 • Projekta 3D vizualizācija.
 • Būvlaukuma sagatavošana.
 • Betonēšanas darbi
 • Nesošo konstrukciju montāža
 • Jumta uzstādīšanas darbi
 • Paneļu uzstādīšanas un mūrēšanas darbi
 • Logu, durvju un vārtu uzstādīšana
 • Iekšējā un ārējā apdare
 • Ventilācijas sistēmu izbūve
 • Elektromontāža un vājstrāva
 • Inženiertehniskie tīkli
 • Lietus notekūdeņu sistēmas
 • Teritorijas ainaviskā labiekārtošana
Esam radoša, saliedēta un dinamiska komanda. Pateicoties mūsu personāla pieredzei un daudzpusībai, mēs varam realizēt gandrīz jebkurus projektus, neatkarīgi no to sarežģītības pakāpes un apjoma. Mūsu būvinženieriem un būvuzraugiem ir augsta kvalifikācija un liela pieredze civilo, hidrotehnisko, rūpniecisko un infrastruktūras objektu būvprojektu vadīšanā, uzraudzībā un būvniecībā.

AWL BŪVE, Pilnsabiedrība projektē un būve:

 • Privātmājas un rindu mājas
 • Daudzdzīvokļu dzīvojamoās mājas
 • Komercobjektus un rūpniecības objektus
 • Municipālās un sabiedriskās ēkas
 • Dzīvojamos un izklaides kompleksus
 • Inženiertehniskos tīklus

Piedāvājumi

AWL BŪVE, Pilnsabiedrība ir izstrādājusi atsevišķus būvniecības pakalpojumu kompleksus, kas sniedz optimālu risinājumu dažādu ar ēku būvniecību un renovācijas saistītu jautājumu risināšanā gan privātpersonām, gan organizācijām.
Piedāvājam izbūvēt ventilējamās fasādes. Ventilējamās fasādes ir lielisks risinājums daudzdzīvokļu namiem, biroju ēkām un komercobjektiem. Struktūru veido aizsargājošs ekrāns no apdares materiāla ( cementšķiedru plāksnes, dabīgais akmens, profilētās loksnes, stikls, u.c.), nesošās konstrukcijas un siltinājuma, kas ir ierīkots starp sienu un apdari. Galvenais elements ir gaisa sprauga starp aizsargājošo ekrānu un siltinājumu, kas gaisa spiediena svārstību rezultātā nodrošina ūdens tvaiku un atmosfēras mitruma izgarošanu no konstrukcijas virsmām. Aizsargājošs ekrāns nodrošina ēkas estētiski pievilcīgo izskatu un pasargā sienas no nelabvēlīgajiem laika apstākļiem un mehāniskās iedarbības. Ventilējamās fasādes fizikālās īpatnības ļauj sasniegt ievērojamu siltumefektivitāti, tādējādi nodrošinot stabilu komfortablu klimatu telpās gan ziemā, gan vasarā, kā arī nodrošina papildus skaņas izolāciju.
image60
Veicam ēku siltināšanu. Piedāvājam savus pakalpojumus daudzdzīvokļu namiem un savrupmājām, sabiedriskajiem un municipālajiem objektiem, rūpniecības un komercobjektiem. Darbu apjomu nosakām analizējot konkrētās ēkas īpatnības un esošo energoefektivitāti, atrodot optimālāko risinājumu. Siltināšanas darbu kompleksā parasti ietilpst tādi darbi, kā: pamatu siltināšana un hidroizolācija; mājas fasādes siltināšana un dekoratīvā apdare; iekšējo sienu siltināšanu; jumta konstrukcijas siltināšana un hidroizolācija; mājas bēniņu siltināšana; logu un durvju nomaiņa. Siltināšanas darbos izmantojam sertificētus un videi draudzīgus materiālus un tehnoloģijas. Siltinātas ēkas ieguvumi ir viennozīmīgi: zemas izmaksas apkures sezonā; patīkams mikroklimats; laba skaņas izolācija; ēka estētiskā izskata uzlabošanās un īpašuma vērtības paaugstināšanās.
image37
Piedāvājam uzlabot vai pārbūvēt daudzīvokļu nama, sabiedriskās un municipālās ēkas, rūpniecības un komercobjektu siltumapgādes sistēmu. Lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti dažreiz ir nepieciešams nomainīt novecojušo siltumapgādes sistēmu pret jaunu, kas būs ievērojami efektīvāka un tai pašā laikā patērēs daudz mazāk resursu un radīs krietni mazāk kaitīgo izmešu. Pirms darbu uzsākšanas tiek detalizēti izpētītas katra konkrētā nama īpatnības, izvēlēts vēlamis kurināmā veids (cietais kurināmais, šķidrais kurināmais, gāze, elektrība), tiek veikti atbilstoši aprēķinu un projektēšanas darbi. Mūsu pakalpojumu pakā ietilps: ārējo gāzes vadu izbūve un ēkas pieslēgšana gāzes vadam; katlu māju un tehnisko telpu izbūve; apkures katlu uzstādīšana un apsaite; boileru montāža; centrālās apkures sistēmas uzlabošana vai nomaiņa; radiotoru nomaiņa, silto grīdu un konvektoru izbūve.
image61
Piedāvājam ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu izbūvi vai renovāciju. Kvalitatīvi uzstādīta ventilācijas sistēma manāmi uzlabo gaisa kvalitāti un samazina mitrumu telpās. Tiek nodrošināts kvalitatīvs mikroklimats un komfortabla vide telpās. Īpaši liela nozīme kvalitatīvai ventilācijas un kondicionēšanas sistēmai ir ēkas, kur ir koncentrējies liels daudzums cilvēku un elektrotehnikas (biroji, mācību iestādes, veikali, utt.) kā arī telpās, kur notiek ražošana vai preču uzglabāšana. Mūsu pakalpojumu kompleksā ietilpst pilns serviss kvalitatīvu ventilācijas sistēmu projektēšanā un ierīkošanā, sākot ar konsultācijām un dažādu ventilācijas sistēmu tehnisko risinājumu izstrādi atbilstoši klienta iespējām un vajadzībām, līdz pat veiksmīgai projekta realizācijai objektā.
image62
Veicam elektroinstalācijas un vājstrāvas projektēšanas un montāžas darbus. Mūsdienās dzīve nav iedomājama bez elektrības un dažādām ar to darbināmām ierīcēm. Līdz ar to, veicot celtniecības vai remontdarbus, īpaša uzmanība jāpievērš pareizai elektroinstalācijas un vājstrāvas ierīkošanai. Mūsu pakalpojumu kompleksā ietilpst: elektrolīniju izbūve; ārēja un iekšēja apgaismojuma sistēmu montāžu; elektro iekārtu pieslēgšana; veicam vājstrāvas kabeļu kanalizācijas izbūvi; nodrošinām ēkas apgādi ar visām nepieciešamajām vājstrāvas sistēmām (TV, telefonija, internets, signalizācija, videonovērošana, ugunsdzēsības sistēmas); veidojam datortīklus.
image63
Sazināties ar mums

Jūsu ērtībai piedāvājam iespēju uzdot mums jautājumus vai nosūtīt cita veida ziņas, aizpildot šo formu.