3D vizualizācija

3D vizualizācija ir ar datorgrafikas palīdzību veidots reālas vides, objektu, priekšmetu, vīzijas vai procesu atspoguļojums pārskatāmā veidā pirms realizēšanas dzīvē. 3D vizualizācija dot iespēju variēt ar modelējamā objekta krāsām, formām, struktūru  un izvietojumu, tādejādi palīdzot sasniegt visoptimālāko risinājumu un novērst nepilnības pirms objekta realizēšanas.
Ar vienkāršu zīmējumu, rasējumu vai idejas verbālu aprakstu bieži vien nepietiek, lai atspoguļotu kādu vēl realitātē neesošu projektu, objektu vai procesu. Cilvēkiem raksturīgi daudz labāk uztvert vizuāli telpisku informāciju, kas rada daudz pilnīgāku priekšstatu par idejas iespējamajiem risinājumiem – tas palīdz ideju izprast līdz pat sīkākajai detaļai un tai pat laikā sniedz iespēju redzēt kopainu.
Piedāvājam ēku arhitektūras, iekštelpu interjera kā arī teritorijas ainavisko un infrastruktūras 3D vizualizāciju. Mūsu izstrādātās 3D vizualizācijas, palīdzēs Jums iztēloties gan modelējamā objekta kopskatu, gan tā vissīkākās detaļas, tādējādi jau laicīgi radot  iespēja paredzēt visu realizācijai nepieciešamo materiālu un risinājumu daudzveidību. 3D vizualizācija sniedz neaizvietojamu iespēju izdzīvot virtuālajā realitāte vairākus objekta realizācijas risinājumus un palīdz izvēloties vispiemērotāko.
Jūsu idejas, rasējumi vai skices tiks pārveidoti 3D telpā. Reālistiskas tekstūras, apgaismojums un ēnas padarīs jūsu modeli vai ideju viegli uztveramu 3D formātā un apskatāmu no dažādiem skatu punktiem, ļaus aplūkot objektu no iekšpuses vai šķērsgriezumā kā arī sniegs iespēju apskatīt objekta integrāciju jau reālajā ainavā.
Sazinieties ar mums! Esam gatavi palīdzēt Jūsu vīzijai kļūt par Jūsu nākotnes sastāvdaļu!
Sazināties ar mums

Jūsu ērtībai piedāvājam iespēju uzdot mums jautājumus vai nosūtīt cita veida ziņas, aizpildot šo formu.