Energoefektivitātes projekti

Nemitīgi pieaugošās prasības pret celtņu energoefektivitāti veicina mūsdienīgu risinājumu ieviešanu un jaunu siltināšanas materiālu izmantošanu.
Pamatojoties uz siltumzuduma izpētes un aprēķinu datiem piedāvāsim Jums visoptimālāko ēkas siltināšanas risinājumu.Veicam visus ar ēku energoefektivitātes paaugstināšanu saistītos darbus.
Siltināšanas darbos izmantojam tikai sertificētus, ekoloģiski drošus un videi draudzīgus materiālus. Pirms darbu uzzsākšanas sniedzam konsultācijas un veicam konstruktīvos aprēķinus un tāmes sastādīšanu
Veicot investīcijas mājas vai dzīvokļa siltināšana, Jūs nodrošināsiet zemākus rēķinus par siltumu nākotnē, uzlabosiet ēkas estētisko izskatu, paaugstināsiet komforta līmeni ēkā kā arī paaugstināsiet sava īpašuma vērtību. Siltinām daudzstāvu dzīvojamos namus, municipālos un komercobjektus, industriālos objektus, kā arī privātmājas.
image29_big

Veicam

  • Ēku fasāžu siltināšana un dekoratīvais apmetums.
  • Ēkas pamatu siltināšana un hidroizolācija.
  • Logu un durvju nomaiņa.
  • Ēkas griestu siltināšana.
  • Ēkas iekšējo sienu siltināšana.
  • Jumta un bēniņu izolācija un siltināšana.
  • Esošās siltumapgādes sistēmas novērtēšana un uzlabošana vai pārveide.
image7image11image8image30
  • Tā kā energoefektivitāte ir enerģijas izmantošanas lietderīguma pakāpe, kas izpaužas galaproduktu veidā un kvalitātes samērā ar enerģijas patēriņu, tad tās paaugstināšana ir viens no iedarbīgākajiem veidiem, kā maksimāli ierobežot industrializācijas nelabvēlīgo ietekmi uz vidi, samazinot energopatēriņu energosistēmas lietotāja pusē un enerģijas zudumus ražošanā, pārvaldē un sadalē. Tā dod iespēju mazināt siltumnīcas efekta radītās globālās klimata izmaiņas kā arī samazina izmešu daudzumu, kas kaitīgi videi un cilvēku veselībai.
  • Energoefektivitāte pēc definīcijas nozīmē enerģijas lietderīga izmantošana. Lai samazinātu enerģijas patēriņu ēkā, ir nepieciešams saprast: kādi siltuma zudumi ir jākompensē, kāpēc tie ir radušies un kādi energoefektivitātes pasākumi ir jāveic. Tā kā katra māja ir unikāla, tad arī energoefektivitātes pasākumi katrai ēkai būs atšķirīgi. Mūsu firmas specialisti novērtēs Jūsu ēkas ipatnības un piedāvās visoptimālāko variantu Jūsu ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai.
  • Ekspertu aprindās energoefektivitāte jau pamatoti tiek dēvēta par  «piekto degvielu», kas var palīdzēt apmierināt pieaugošās prasības pēc enerģijas resursiem. Paaugstinot ēkas energoefektivitāti rodas IESPĒJAS IETAUPĪT katram no mums – gan namu apsaimniekotajiem un namīpašniekiem, gan uzņēmumu un valsts un pašvaldības iestāžu vadītajiem.
image31
Veicam ēku siltināšanu. Piedāvājam savus pakalpojumus daudzdzīvokļu namiem un savrupmājām, sabiedriskajiem un municipālajiem objektiem, rūpniecības un komercobjektiem. Darbu apjomu nosakām analizējot konkrētās ēkas īpatnības un esošo energoefektivitāti, atrodot optimālāko risinājumu. Siltināšanas darbu kompleksā parasti ietilpst tādi darbi, kā: pamatu siltināšana un hidroizolācija; mājas fasādes siltināšana un dekoratīvā apdare; iekšējo sienu siltināšanu; jumta konstrukcijas siltināšana un hidroizolācija; mājas bēniņu siltināšana; logu un durvju nomaiņa. Siltināšanas darbos izmantojam sertificētus un videi draudzīgus materiālus un tehnoloģijas. Siltinātas ēkas ieguvumi ir viennozīmīgi: zemas izmaksas apkures sezonā; patīkams mikroklimats; laba skaņas izolācija; ēka estētiskā izskata uzlabošanās un īpašuma vērtības paaugstināšanās.
Lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti dažreiz ir nepieciešams nomainīt novecojušo siltumapgādes sistēmu pret jaunu, kas būs ievērojami efektīvāka un tai pašā laikā patērēs daudz mazāk resursu un radīs krietni mazāk kaitīgo izmešu. Piedāvājam uzlabot vai pārbūvēt daudzīvokļu nama, sabiedriskās un municipālās ēkas, rūpniecības un komercobjektu siltumapgādes sistēmu gan kā atsevišķu pakalpojumu, gan kā pakalpojumu ēkas siltumenergoefektivitātes paaugstināšanas ietvaros. Pirms darbu uzsākšanas tiek detalizēti izpētītas katra konkrētā nama īpatnības, izvēlēts vēlamis kurināmā veids (cietais kurināmais, šķidrais kurināmais, gāze, elektrība), tiek veikti atbilstoši aprēķinu un projektēšanas darbi. Mūsu pakalpojumu pakā ietilps: ārējo gāzes vadu izbūve un ēkas pieslēgšana gāzes vadam; katlu māju un tehnisko telpu izbūve; apkures katlu uzstādīšana un apsaite; boileru montāža; centrālās apkures sistēmas uzlabošana vai nomaiņa; radiotoru nomaiņa, silto grīdu un konvektoru izbūve.
Sazināties ar mums

Jūsu ērtībai piedāvājam iespēju uzdot mums jautājumus vai nosūtīt cita veida ziņas, aizpildot šo formu.