Modelēšana un 3D vizualizācija

Mēroga modelis dod skatītājam ļoti svarīgu sajūtu un noskaņu, kuru datorizēti ģenerēts 3D modelis nespēj nodrošināt. Tādējādi, mēroga modelis ievērojami uzlabo Jūsu iespējas pārdot vēl pirms projekta realizācijas un detalizēti izstrādāts, tas nodrošina skaidru, precīzu gatavā produkta prezentāciju.
Arhitektūras maketi ir sevi pierādījuši, ka no visa tā, ko iespējams iekļaut projekta pārdošanas komplektā, tie joprojām ir neaizstājami, būdami pirmie, kas piesaista apmeklētāja vai pircēja skatienu. Nepārprotami, tas ir pārliecinošs uzskates materiāls.
Maketa izgatavošana ir ārkārtīgi darbietilpīgs process – detaļas tiek izgatavotas gan ar rokām, gan ar mehāniskām iekārtām, kur katra neuzmanība nozīmē izmests laiks, materiāls un atkārtota detaļas izgatavošana. Tādēļ, pirms detaļu izgatavošanas, svarīgi ir ļoti rūpīgi pārdomāt katru savienojumu un piemērotāko materiālu.
Kvalitatīvu, precīzu un izturīgu maketu izstrādei pielietojam Pasaules profesionāļu atzītus materiālus, kas nodrošina ērtas un daudzpusīgas to apstrādes iespējas. Daudzpusīgas materiālu apstrādes iespējas nodrošina CNC, lāzergriešanas un citas tehniskās iekārtas.
Sazināties ar mums

Jūsu ērtībai piedāvājam iespēju uzdot mums jautājumus vai nosūtīt cita veida ziņas, aizpildot šo formu.